KONGRE MERKEZİ

39. Ulusal Radyoloji Kongresi Rixos Sungate Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları, 6-11 Kasım 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

KONGRE DİLİ
Kongre dili Türkçedir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre  katılımı  için kurumlara verilmek  üzere  talep edilecek  kongre davet yazıları  Organizasyon  Sekreterliği aracılığı  ile isteyen  katılımcılara gönderilecektir. Bu tür  davet yazıları sadece izin amacı  ile kullanılabilir.  Bu tür  davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

SEKRETARYA HİZMETLERİ
Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

YAKA KARTLARI
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

İPTAL ŞARTLARI

  • Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
  • 12 Haziran 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 12 Haziran – 12 Temmuz 2018 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 12 Temmuz 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.